Serwis i naprawa sprzętu AGD – Gdańsk

Jesteśmy profesjonalnym serwisem AGD, który świadczy swoje usługi na terenie miasta Gdańsk. Naprawą zajmują się tylko wykwalifikowani serwisanci, którzy na swoim koncie mają lata pracy przy najróżniejszego typu sprzętach. Serwisujemy zarówno urządzenia nowoczesne, pełne innowacyjnych technologii, jak i na sprzęcie, który służył naszym klientom przez lata. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, mając na celu przede wszystkim trafną diagnozę problemu i skuteczną naprawę w możliwie jak najkrótszym czasie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą naprawy sprzętu AGD, m.in.: pralek, piekarników gazowych i elektrycznych, kuchenek, zmywarek itp. Podłączamy też płyty indukcyjne. Charakteryzujemy się skutecznością działania, cenami, które klient zna przed wykonaniem usług, działalnością na terenie całego Gdańska. Nasi fachowcy z przyjemnością służą doradztwem na każdym etapie współpracy. Mogą być Państwo pewni, że dzięki naszej naprawie sprzęt zyska nowe życie i będzie służył jeszcze przez długie lata.

Naprawa sprzętu AGD nie tylko się opłaca, ale jest EKO.

Nasza oferta

Naprawa piekarników w Gdańsku

Zepsuty piekarnik? Zgłaszamy się na ochotnika do naprawy! Serwisujemy zarówno piekarniki gazowe, jak i elektryczne. Zdajemy sobie sprawę, że szybkość wykonania usługi jest w tym wypadku bardzo ważny, dlatego staramy się wykonywać nasze usługi naprawy piekarników w Gdańsku błyskawicznie.

Grupa fachowców, tworząca naszą firmę odpowie na wszelkie niezbędne pytania, przedstawi plan naprawy oraz jej koszt, udzieli porad technicznych.

Naprawiamy zarówno nowe piekarniki z zaawansowanymi funkcjami, jak i sprzęt starszego typu.

Naprawa zmywarek w mieście Gdańsk

Wiele osób nie wyobraża sobie obecnie życia bez zmywarki. Oprócz względów praktycznych zmywarki umożliwiają także sporą oszczędność wody. Nic dziwnego, że w przypadku awarii zmywarki każdy chciałby, by jego sprzęt przywrócić do życia jak najszybciej. Usługa, którą proponujemy to błyskawiczna naprawa zmywarek na terenie całego Gdańska i okolic.

Przy pojawieniu się w zmywarce błędów, przy niemożliwości uruchomienia lub przy innych problemach zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasz zespół może pochwalić się bardzo szybką i skuteczną diagnostyką. Po rozpoznaniu problemu przedstawiamy klientom kosztorys oraz zamawiamy niezbędne części. Staramy się jak najszybciej naprawić zmywarkę, by nasi klienci znów mogli jej używać w swoim gospodarstwie domowym. Naprawę zmywarek wykonujemy w dowolnym miejscu Gdańska.

Naprawa pralek

W zakresie naszych usług leży także naprawa pralek różnego typu. Naprawiamy pralki wszystkich pralek na rynku, sprowadzamy części zamienne i sprawiamy, że pralki zyskują nowe życie. Wykonujemy naprawę pralek na terenie całego Gdańska oraz okolic. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Podłączanie kuchenek – płyt indukcyjnych w Gdańsku

Nasi fachowcy posiadają odpowiednie uprawnienia, dzięki którym możemy bezpiecznie podłączyć wszelkiego rodzaju kuchenki, płyty indukcyjne, bez utraty gwarancji. Przy podłączaniu płyty indukcyjne należy mieć na uwadze, że gwarancja sprzętu obowiązuje tylko wówczas, gdy płytę indukcyjną podłącza fachowiec posiadający odpowiednie uprawnienia. Taki fachowiec powinien umieścić swoją pieczątkę w karcie gwarancyjnej. Nasz zespół to profesjonaliści posiadający takie uprawnienia. Mogą więc być Państwo pewni, że oprócz prawidłowo podłączonej kuchenki indukcyjnej, mają Państwo zachowaną gwarancję.

Naprawiamy sprzęt producentów

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Gwarantujemy:

Całkowitą, kompleksową diagnostykę awarii

Rozmowę z klientem na temat pojawiającego się problemu

Wycenę przed rozpoczęciem prac, by klient wiedział na jakie warunki się decyduje

Wymianę niezbędnych części, także drzwiczek, uchwytów itp.

Naprawę piekarników w zabudowie, jak i wolnostojących

Rzetelne wykonanie napraw pogwarancyjnych, by piekarnik służył naszym klientom jeszcze wiele lat

Sprowadzenie odpowiednich części od sprawdzonych dostawców

Świadczymy usługi naprawy sprzętu AGD na terenie miast

Potrzebujesz pomocy specjalisty ?

Skontaktuj się z nami

Adres firmy

ul. Jabłoniowa 9A
83-330 Żukowo
( Przed przyjazdem prosimy o kontakt. )

Godziny otwarcia

Pon. – Pt.: 8.00 – 18.00

Obsługujemy płatności