Naprawa i serwis sprzętu AGD – Żukowo

Jesteśmy serwisem sprzętu AGD, który działa na terenie miasta Żukowo i okolic. Klienci chętnie wybierają naszą firmę, gdy potrzebują naprawy różnego typu sprzętów, ponieważ posiadamy ogromne doświadczenie oraz wyszkoloną kadrę. Serdecznie zapraszamy wszystkich klientów z Żukowa i okolic, którzy potrzebują szybkiej i błyskawicznej naprawy sprzętów AGD: pralek, zmywarek, kuchenek czy piekarników. Podłączamy także nowe płyty indukcyjne do Państwa instalacji elektrycznych.

Naprawa sprzętu AGD nie tylko się opłaca, ale jest EKO.

Nasza oferta

Najskuteczniejsza naprawa piekarników

Nasi specjaliści są niezastąpieni w naprawie różnego typu piekarników: zarówno gazowych, jak i tych na prąd. Niestraszne są nam zaawansowane funkcje, nowoczesne rozwiązania, ale także znamy się na specyfice budowy piekarników starszego typu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdemu zależy na jak najszybciej naprawie, dlatego staramy się, by wszelkie naprawy przeprowadzać błyskawicznie. Dzięki indywidualnym dojściom możemy szybko sprowadzić części zamienne, co znacznie przyspiesza proces naprawy. A to wszystko w konkurencyjnych cenach.

Serwis zmywarek na najwyższym poziomie

Zmywarki są obecne w wielu polskich domach. To sprzęt AGD gwarantujący nie tylko wygodę domowników, ale także pozwalający na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy. Niestety, jak każdy inny sprzęt, zmywarki ulegają awariom. Jesteśmy firmą zrzeszającą wokół siebie specjalistów, którzy bez problemu naprawią każdego typu zmywarkę.

Jedyny taki serwis pralek w Żukowie

W dzisiejszych czasach nawet kilkudniowy brak pralki wiąże się z ogromem problemów. Góra prania potrafi w zniewalającym tempie urosnąć do niebotycznych rozmiarów przy nawet kilkudniowej nieobecności pralki w domu. To dlatego staramy się naprawiać tego typu sprzęt AGD jak najszybciej. Na szczęście w przypadku pralek większość części jest wymienna, co daje sprzętowi nowe życie, bez konieczności kupowania nowego. Naprawa AGD sprzętu z naszą firmą to gwarancja skuteczności w najlepszym wydaniu.

Podłączenie płyt indukcyjnych

W ostatnim czasie płyty indukcyjne zyskują na popularności i są obecne w wielu kuchniach. Ich ergonomia, oszczędność na rachunkach za energię elektryczną oraz wygoda gotowania to główne plusy tego sprzętu AGD. Ważne jest jednak, aby właściwie podłączyć taką płytę indukcyjną, by jak najdłużej i bezawaryjnie spełniała swoją funkcję. Ponadto ważne jest, by utrzymać gwarancję producenta. W karcie gwarancyjnej niezbędne jest podstemplowanie jej przez specjalistę z odpowiednimi kwalifikacjami. Nasi specjaliści takie uprawnienia posiadają, dlatego jesteśmy w stanie podłączyć płytę indukcyjną nie tylko prawidłowo i bezpiecznie, ale także zgodnie z zasadami zabezpieczenia gwarancji.

Naprawa kuchenek

Kuchenka to przedmiot codziennego użytku, bez którego ciężko wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie. Każdy, kogo spotka problem awarii kuchenki, szuka specjalisty, który jak najszybciej naprawi tego typu sprzęt AGD. Nasza firma charakteryzuje się możliwie jak najszybszymi terminami realizacji usług serwisowych. Działamy na terenie miasta Żukowo oraz okolic i właśnie tam pomagamy klientom błyskawicznie. Staramy się błyskawicznie zdiagnozować problem oraz przedstawić właścicielom co należy naprawić. Następnie zamawiamy ewentualne niezbędne części i przystępujemy do naprawy. A to wszystko w uczciwych cenach i na bardzo klarownych warunkach.

Naprawiamy sprzęt producentów

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Zapewniamy:

Proponujemy konkurencyjne, uczciwe ceny

Nasz zespół tworzą specjaliści z ogromną wiedzą i doświadczeniem zdobywanym przy pracy na sprzęcie zarówno starszego typu, jak i tych, które na bieżąco pojawiają się na rynku

Przed przystąpieniem do pracy przedstawiamy klientom zakres napraw oraz oszacowujemy koszt

Dojeżdżamy do klienta w dowolnym miejscu Żukowa

posiadamy niezbędne uprawnienia

Jesteśmy słowni – wywiązujemy się ze wcześniej umówionych ustaleń

Mamy kontakty z najlepszymi dostawcami części do każdego typu sprzętów

Świadczymy usługi naprawy sprzętu AGD na terenie miast

Potrzebujesz pomocy specjalisty ?

Skontaktuj się z nami

Adres firmy

ul. Jabłoniowa 9A
83-330 Żukowo
( Przed przyjazdem prosimy o kontakt. )

Godziny otwarcia

Pon. – Pt.: 8.00 – 18.00

Obsługujemy płatności