Serwis i naprawa sprzętu AGD – Kartuzy

Jeśli trafili Państwo na tę stronę, z pewnością mają Państwo problem ze swoim sprzętem AGD. Nasi specjaliści z chęcią pomogą Państwu szybko i skutecznie zażegnać problem. Naprawiamy zmywarki, pralki, kuchenki, piekarniki i inne sprzęty. Gwarantujemy uczciwe ceny. Niestraszne nam nawet poważne awarie, a skomplikowane naprawy to dla nas wyzwanie, z którym chętnie się mierzymy.

Dzięki współpracy z naszą firmą Państwa sprzęt AGD, zyska nowe życie na wiele lat. Zaoszczędzą więc Państwo sporą kwotę na wymianie sprzętu. To też bardzo ekologiczne rozwiązanie.

Zachęcamy wszystkich klientów z Kartuz i okolic, którzy mają problemy ze swoim sprzętem AGD do skontaktowania się z nami. Nasi specjaliści służą pomocą i profesjonalnym doradztwem. Charakteryzują nas konkurencyjne ceny oraz rzetelność wykonywanych usług.

Nasz zespół tworzą specjaliści z ogromnym doświadczeniem, dlatego mogą być Państwo pewni, że Państwa sprzęt trafi w najlepsze ręce. Dojazd na terenie Kartuz gratis.

Naprawa sprzętu AGD nie tylko się opłaca, ale jest EKO.

Nasza oferta – Kartuzy

Naprawa kuchenek i piekarników – Kartuzy

Oprócz podłączania płyt indukcyjnych zajmujemy się także naprawą różnego typu kuchenek, zarówno tych na gaz, jak i tych na prąd. Kuchenka to jeden z najbardziej potrzebnych sprzętów w domu, dlatego w przypadku, gdy pojawi się awaria, zapraszamy do błyskawicznego kontaktu. Postaramy się jak najszybciej Państwu pomóc.

Zajmujemy się naprawą wszelkiego rodzaju piekarników na terenie miasta Kartuzy oraz w okolicach. Serwisujemy zarówno piekarniki w zabudowie, jak i wolnostojące. Dajemy nowe życie sprzętom AGD dzięki znajomości specyfiki zarówno nowoczesnych sprzętów, jak i tych, które na swoim koncie mają lata działalności. Pracujemy zarówno na oryginalnych częściach, jak i częściach zamiennych.

Naprawa zmywarek

Nasza firma zajmuje się naprawą zmywarek różnego typu, zarówno tych w zabudowie, jak i nie. Docieramy na miejsce do klienta najszybciej, jak to możliwe. Diagnozujemy zmywarki poprzez wyświetlające się błędy i nie tylko. Charakteryzujemy się dużą skutecznością działania, a większość awarii udaje się nam zażegnać naprawdę szybko.

Naprawa pralek – Kartuzy

Życie bez pralki na dłuższą metę jest naprawdę uciążliwe, dlatego staramy się wykonywać naprawę pralek najszybciej, jak to możliwe. Przyjeżdżamy na miejsce do klienta na terenie Kartuz, dokonujemy diagnostyki sprzętu, wykonujemy naprawę. Jesteśmy z klientem do momentu, gdy jesteśmy pewni, że pralka jest już w pełni sprawna. W razie konieczności zamawiamy odpowiednie części zamienne.

Podłączanie płyt indukcyjnych

Nasi specjaliści zajmują się podłączaniem nowych, zakupionych w sklepie płyt indukcyjnych. Dlaczego jest to tak ważne, by podłączenia wykonał fachowiec, posiadający odpowiednie uprawnienia? Ponieważ w przypadku, gdy podczas obowiązującej gwarancji płyta indukcyjna ulegnie awarii, gwarancja będzie uznana przez firmę tylko wówczas, gdy karta gwarancyjna zostanie podstemplowana przez osobę posiadającą uprawnienia do podłączania takich płyt. Na terenie Kartuz to właśnie nasi specjaliści mają takie uprawnienia. Mogą być Państwo, że z nami Państwa sprzęt zostanie objęty gwarancją.

Naprawiamy sprzęt producentów

Naprawy sprzętu AGD to przede wszystkim:

Profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy

Skuteczna diagnoza problemu i przedstawienie go klientowi

Uczciwa wycena przed rozpoczęciem wykonywania usługi

Rozmowa z klientem czego oczekuje i w jakiej sytuacji pojawia się problem

Dojazd w dowolne miejsce Kartuz

Szacunek dla czasu klienta - doskonale wiemy, że przerwa w korzystaniu ze sprzętu AGD może być bardzo problematyczna w codziennym funkcjonowaniu

Skuteczna naprawa przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i wiedzy naszych specjalistów

Sprowadzenie części oryginalnych, jak i tańszych zamienników - w zależności od życzenia klienta

Montaż urządzenia jeśli było ono w zabudowie

Konkurencyjne ceny i rzetelnie wykonana praca

Świadczymy usługi naprawy sprzętu AGD na terenie miast

Potrzebujesz pomocy specjalisty ?

Skontaktuj się z nami

Adres firmy

ul. Jabłoniowa 9A
83-330 Żukowo
( Przed przyjazdem prosimy o kontakt. )

Godziny otwarcia

Pon. – Pt.: 8.00 – 18.00

Obsługujemy płatności