Serwis i naprawa sprzętu AGD – Kościerzyna

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasi klienci potrzebują pomocy w ramach serwisu sprzętu AGD na terenie Kościerzyny i okolic. Działamy szybko i zdecydowanie, ponieważ mamy świadomość, że tego typu przedmioty, to sprzęt pierwszej potrzeby. Dojeżdżamy na umówione miejsce najszybciej jak to możliwe, po wcześniejszych ustaleniach z klientem.

Skuteczną i szybką naprawę gwarantuje wiedza naszych fachowców. To najlepsi specjaliści w Kościerzynie, którzy łączą doświadczenie z praktycznymi umiejętnościami w kontekście różnego typu sprzętów – zarówno tych starszego i nowszego typu.

Naprawa sprzętu AGD nie tylko się opłaca, ale jest EKO.

Nasza oferta – Kościerzyna

Serwis kuchenek – naprawa piekarników

Nasi specjaliści zajmują się naprawą kuchenek zarówno elektrycznych, jak i tych na gaz. Wykonujemy niezbędne przeglądy każdej części kuchenki, by skutecznie zdiagnozować problem i uniknąć przykrych niespodzianek w przyszłości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich mieszkańców Kościerzyny i okolic.

Jedną z gałęzi naszej działalności jest naprawa piekarników. Co ważne, zajmujemy się serwisem zarówno piekarnikami elektrycznymi, jak i mniej spotykanymi w obecnych czasach piekarnikami na gaz. Rzadko coś nas może zaskoczyć, dzięki doświadczeniu i wiedzy na temat napraw piekarników, dlatego serwis przeprowadzany jest szybko i skutecznie.

Naprawa zmywarek w Kościerzynie

Zmywarka od wielu lat w polskich domach jest niezbędnym sprzętem. To nie tylko synonim wygody i braku straty czasu na zmywanie naczyń, ale także oszczędności wody i zmniejszenia comiesięcznych kwot rachunków.
Gdy zmywarka nagle odmówi posłuszeństwa, staramy się jak najszybciej znaleźć specjalistę, który zdiagnozuje problem i powie jak najszybciej naprawić sprzęt. Nasi specjaliści z chęcią pomogą Państwu w nagłych, awaryjnych sytuacjach. Znamy specyfikę funkcjonowania najróżniejszego typu zmywarek, co umożliwia nam szybkie i skuteczne działanie. Dojeżdżamy jak najszybciej w każde miejsce Kościerzyny.

Serwis pralek – Kościerzyna

Według statystyk pralki są urządzeniami AGD, które niestety zawodzą najczęściej. Okazuje się jednak, że większość problemów można szybko i skutecznie zażegnać poprzez naprawę bądź wymianę poszczególnych części. Fachowcy z naszej firmy, działający na terenie miasta Kościerzyna i okolic bez problemu zdiagnozują problem i zaproponują klientom konkretne rozwiązanie i koszorys przywrócenia pralki do pierwotnego stanu. Zawsze jasno przedstawiamy wszystkie warunki i koszta, dlatego klienci nigdy nie zostają zaskoczeni na koniec zlecenia.

Podłączanie kuchenek indukcyjnych

Każdy świeżo upieczony właściciel kuchenki indukcyjnej powinien mieć świadomość, że warunkiem utrzymania gwarancji na tego typu sprzęt AGD jest podłączenie go przez wykwalifikowanych specjalistów z odpowiednimi kwalifikacjami. Taką gwarancję należy podstemplować oraz podpisać i okazać w przypadku problemów w okresie gwarancyjnym. Ponadto podłączenie takiego sprzętu przez specjalistę gwarantuje jego odpowiednie działanie przez wiele lat. W naszym zespole pracują specjaliści, którzy takie uprawnienia posiadają, dlatego klienci z Kościerzyny bardzo często korzystają z naszych usług podłączania kuchenek indukcyjnych.

Naprawiamy sprzęt producentów

Co nas wyróżnia oraz co gwarantujemy?

Skuteczną i szybką diagnostykę, wykrycie wszystkich awarii

Kompleksową wycenę przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac

Zamówienie niezbędnych do naprawy części (posiadamy sprawdzone źródła)

Rzetelne i uczciwe naprawy pogwarancyjne

Pracę także na sprzęcie, który ma już wiele lat

Naprawę przez wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem

Świadczymy usługi naprawy sprzętu AGD na terenie miast

Potrzebujesz pomocy specjalisty ?

Skontaktuj się z nami

Adres firmy

ul. Jabłoniowa 9A
83-330 Żukowo
( Przed przyjazdem prosimy o kontakt. )

Godziny otwarcia

Pon. – Pt.: 8.00 – 18.00

Obsługujemy płatności